Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/24)
1 599 000 Kč
ID nemovitosti:N77276
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:1.094 m2
Užitná plocha:198 m2
Plocha pozemku:1.094 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:10. září 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Jedná se o zděný samostatně stojící dům, pěkně řešenou vilu, podsklepenou, se stavebně upraveným podkrovím. Stavba obsahuje 2 bytové jednotky se společným vstupem – v pří-zemí o velikosti 2+1, který je vytápěn el. přímotopy (možnost napojení na společné vytápění – ÚT kotlem na tuhá paliva), v podkroví o velikosti 3+1, který je vytápěn ÚT kotlem na tuhá paliva v suterénu, ve stavu po částečné modernizaci interiéru v r. 2000. Dispoziční řešení: 1,PP – sklep, kotelna, 1. NP – společná chodba, technická místnost s bojlery. Byt – chodba, koupelna, WC, 2x pokoj, kuchyně. Podkroví – 3x pokoj, WC, koupelna, galerie, balkon. Pro každý byt lze používat i zcela samostatný vchod. Součástí prodeje jsou tyto pozemky:
Dům je přístupný z obecní asfaltové komunikace - silnice vedoucí z Trutnova směrem na Bernartice a dále do Polska. Zlatá Olešnice je vzdálena od Trutnova 9 km. V nedalekém 12 km vzdáleném městečku Žacléř je možné využívat lyžařské středisko \"Prkeňák\", kompletní síť obchodů i služeb, V Bernarticích, vzdálených 4 km, pak najdete obchody, poštu, školu. Dům nelze prodat \"na splátky\".


Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N77276.

Základní údaje

ID nemovitosti
N77276
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
1094m2
Užitná plocha
198m2
Plocha pozemku
1094m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Nataša Řezníčková
Nataša Řezníčková
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde