Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/11)
2 900 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:N73713
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:798 m2
Užitná plocha:138 m2
Plocha pozemku:798 m2
Datum vložení:7. června 2018
Datum aktualizace:23. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji prostorný rodinný dům 4+1, který se nachází v klidné části obce Loučeň ( okres Nymburk) v Krejčíkově ulici. Dům byl postaven před 30 lety, je v zachovalém a ve velmi dobrém technickém stavu. Dispoziční uspořádání nabízí zajímavou rekonstrukci, v prostorném podkroví je možnost vybudování dalších obytných místoností. K domu náleží slunná zahrada o ploše 678 m2, jež je situována na jižní stranu a jejíž součástí jsou ovocné stromy. Dále na zahradě naleznete kůlnu s úložným prostorem. Dispozice domu: ve výšeném přízemí zádveří- veranda, vstupní chodba, po pravé traně naleznete obývací pokoj ,po levé straně pak kuchyň, koupelnu a WC. Dva pokoje jsou přístupné z obývací místnosti , z kuchyně je vstup 3. pokoje. Schodištěm vstoupíte do podkroví, kde lez vybudovat další obytné pokoje či samostatnou bytovou jednotku.V suterénu domu naleznete garáž, truchlářskou dílnu, sklep ( technickou místnost s kotlem na vytápění, dále pak je zde k dispozici sklep na potraviny. Dům je vytápěn ústředním topením ( k dispozici 3 kotle: kotel na uhlí, alektrokotel a zplynovací kotel na dřevo). Dům je napojen na veřejný vodovod, odpad je sveden do jímky. Umístění nemovitosti, v těsné blízkosti lesa přesto v dosahu centra obce, Vám zajistí klidné ničím nerušené bydlení. V obci Loučeň se nachází kompletní občanská vybavenost ( škola, školka, obecní úřad, pošta, autobusom zastávka, obchody, sportovní a kulturní vyžití atd.). Na koupi tohoto domu Vám zajistíme výhodné financování. Doporučuji prohlídku.Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N73713.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Garáž
Zavedené inž. sítě
Internet
Způsob vytápění
Lokální - plynovéLokální - tuhá palivaLokální - elektrické
ID nemovitosti
N73713
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
798m2
Užitná plocha
138m2
Plocha sklepa
18m2
Plocha pozemku
798m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Marcela Šedivá
Bc. Marcela Šedivá
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde