Sousedé
(1/25)
dsc0059.1717147268.jpg
12 500 000 Kč
ID nemovitosti:N105630
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:270 m2
Plocha pozemku:2.530 m2
Datum aktualizace:24. června 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte jedno z lukrativních míst k bydlení či podnikání? Tento skvěle umístěný dům v srdci Šumavy k tomu vybízí. Jedinečný prostor domu, který nabízí bydlení pro více rodin, možnost rozdělení na apartmány nebo malý rodinný penzion pod hradem Kunžvart.
Jedná se o prodej rodinného domu v blízkosti lesa na dosah obci Strážný – Kořenný. Nabízený dům o zastavěné ploše 209 m2 s pozemky okolo cca 2530 m2, kde je možnost po domluvě i dokoupit kus lesa za domem. Výstavba domu započala v roce 2000 a kolaudace proběhla v roce 2013.

V domě jsou 2 samostatně přístupné bytové jednotky o dispozici 5+1 a 1+kk (s tím, že z 5+1 lze vybudovat ještě 1+1). Pro lepší představu dispozice bytu Vám zde přikládám půdorys nemovitosti. V přízemí chodba, kuchyně s jídelnou, prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, z něho je vchod do nově vzniklé samostatné byt. jednotky 1+1 s vlastním vchodem na terasu (pokoj, kuchyně, koupelna se sprchou a WC). Na levé straně z chodby je vchod do kotelny s WC a dvou garáže. Ze všech pokojů je přístup na terasy. V podkroví nad garáží je byt 1+1 se sociálem a lodžií. Možnost samostatného vchodu. Dále velká koupelna s vanou a sprchou, 3 ložnice a pokoj s lodžií. v ložnici zateplená s korkem. Voda z vlastního vrtu, nad domem je vrt pro tepelné čerpadlo, zásobník na plyn (4.000 m2), zděný sklípek, altán s ohništěm. Je tu dostatek prostoru pro vybudování venkovního vyhřívaného sudu, sauny a dalších vymožeností pro relaxaci a odpočinku. Topení zajišťuje ústřední dřevokotel, kanalizace do septiku. PENB štítek je v přípravě.

Tato nemovitost s velkým potenciálem je vhodná pro ty, kteří hledají prostorný dům s krásnou zahradou, s možností využití jako velké rodinné sídlo, penzion či luxusní apartmánový dům. Představuje oázu klidu a vybízí k zdravému životnímu stylu uprostřed čisté šumavské přírody. Možnost využití služeb a občanské vybavenosti blízké frekventované hraniční obce Strážný (dobré autobusové spojení, vlaková zastávka Lenora 7,5 km, restaurace, obchod, pošta aj.). Poloha této nemovitosti vybízí k atraktivním sportovním a volnočasovým aktivitám a je strategická pro výlety po okolí jako například: 300m vzdálený skiareál Strážný, bezprostřední sousedství běžeckých a cyklotras s návazností na šumavskou magistrálu, Sjezdovky Hochficht a Skiareál Lipno, stezka korunami stromů, vodní nádrž Lipno, nebo jen tak k vycházce za houbami či relaxaci v čisté šumavské přírodě.
Investice do nemovitosti v této oblasti je zajímavá i vzhledem k prognóze rostoucího vývoje lokálních cen a velkým zájmem o ubytovací kapacity.

Tato nemovitost je připravena se stát místem, kde se vaše sny stávají skutečností. Ráda vás nemovitostí provedu na osobní prohlídce a pomůžu zajistit nejvýhodnější způsob financování.Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N105630.

Základní údaje

ID nemovitosti
N105630
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
270m2
Plocha pozemku
2530m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Michaela Waloszková
Michaela Waloszková
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

© 2024 Sousedé