Sousedé
(1/25)
pozemek-3.1705319985.jpg
48 870 000 Kč
ID nemovitosti:N103420
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:533 m2
Plocha pozemku:575 m2
Datum aktualizace:16. ledna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji komplex 2 domů plus přilehlý stavební pozemek v centru Lipna nad Vltavou. Objekt zahrnuje luxusní restauraci, designový byt 5+kk, komerční byt 2+kk, garáž a veškeré know-how k podnikání.


Chceme Vám představit velmi zajímavou, lukrativní nemovitost, která je uprostřed veškerého dění v Lipně nad Vltavou.
Objekt se nachází na horní straně promenády, v blízkosti lyžařského areálu z jedné strany…pláže na břehu jezera ze strany druhé…a v bezprostřední blízkosti velkolepého apartmánového areálu Molo Lipno.
Restauraci, její majitelé budovali skoro 20 let a je to jedna z nejprosperujících v samotném Lipně. Je uzpůsobena k maximální výtěžnosti jak v zimní sezóně, tak v létě, kdy je rozšířena o venkovní terasu. Kapacita restaurace je 85 míst uvnitř a 75 míst na venkovní terase. Interiér prošel před pár lety renovací pod taktovkou známého architekta a nabízí velmi útulnou atmosféru pro lyžaře, cyklisty, rodiny s dětmi nebo i firemní klientelu. Restaurace je prodávána „na klíč“ včetně veškerého vybavení (velmi kvalitně vybavená kuchyň, sklady, chladící prostory,…) a vč. know how, které jsou majitelé připraveni předat novému majiteli.


Pro majitele restaurace, může sloužit designový a do detailu propracovaný byt o dispozici 5+kk a výměře 165m2, který odpovídá těm nejvyšší standardům. Byt má rozlehlý obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici s vlastní koupelnou, dva dětské pokoje, každý s vlastní šatnou a společnou koupelnou, galerii se zimní zahradou/venkovní terasou a výhledem na Lipenskou přehradu.


Další byt 2+kk o výměře 53m2 může být buď komerčně využíván, nebo rovněž může sloužit jako služební byt pro správce nebo pro personál.


Součástí objektu je dále garáž uvnitř budovy, sklepy, chladící boxy, další skladovací prostory a venkovní garáž/sklad na vybavení pro letní provoz. Venkovní garáž se nachází na přilehlém pozemku, na kterém je možná další výstavba a koncept tím rozšířit.


Majitel může volit různé zdroje vytápění, protože objekt je vybaven jak plynovým kotlem, tak tepelným čerpadlem z vrtu a nyní má nemovitost těsně před instalací fotovoltaické elektrárny na střechu domu. Celý provoz je tedy velmi ekonomický.


Nemovitost Vás osloví svojí atmosférou, propracovaností, smyslem pro detail a efektivním využitím, díky kterým tento koncept úspěšně funguje po celý rok.


Pro ucelenou představu je možné shlédnout virtuální prohlídku nemovitosti v inzerátu. (případně Vám pošleme odkaz)


Přáli byste si vlastnit takovouto aktivní nemovitost v srdci Lipna nad Vltavou?….Neváhejte se nám ozvat pro více informací a nebo Vás rádi provedeme.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N103420.

Základní údaje

ID nemovitosti
N103420
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
533m2
Plocha pozemku
575m2
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jan Hofbauer
Ing. Jan Hofbauer
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

© 2024 Sousedé