Sousedé
(1/25)
6r4a0215-hdr.1695490942.jpg
15 950 000 Kč
ID nemovitosti:N101830
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:227 m2
Plocha pozemku:1.086 m2
Datum aktualizace:4. října 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Vážení klienti, ve výhradním zastoupení Vám představujeme k prodeji nádherný rodinný dům Pod Dubem.

Toto je příležitost, na kterou jste čekali - nabízíme k prodeji nádherný rodinný dům Pod Dubem u Pardubic, který slibuje nejen bydlení, ale i zážitky pro celou rodinu.

Exteriér:
Tenhle dům je oáza soukromí a klidu, obklopený nádhernou vzrostlou zahradou s rybníčkem a travníkem se závlahou, která oživí vaší zahradu po celý rok. Pro relaxaci a zábavu zde najdete bazén s terasou, kde si můžete užít sluneční paprsky a osvěžující koupání. Kromě toho zde máme relaxační zónu, zahradní domek, voliéru pro vaše čtyřnohé přátele a Rum room domeček pro odpočinek a rozjímání nebo pro společenská setkání. Parkování je zajištěno pro několik vozidel.

Interiér:
Vstoupíte-li ze zahrady do domu, uvítá vás prostorný obývací pokoj s krbem, kde můžete trávit chvíle s rodinou a přáteli. Klimatizace vám zajišťuje pohodlí během všech ročních období a díky vstupu do zahrady můžete snadno spojit interiér s exteriérem. Moderní kuchyň s jídelním koutem nabízí vše, co potřebujete pro přípravu lahodných pokrmů. Hala s elegantním schodištěm vás zavede do patra, kde najdete tři pokoje, z nichž dva mají vlastní balkon s nádherným výhledem. Klimatizace v pokojích zajišťuje maximální komfort. Koupelna s vanou a WC je připravena na vaše pohodlí. V přízemí se dále nachází vstupní chodba, šatna, technická místnost a další koupelna s sprchovým koutem a WC. Ložnice s výstupem na terasu vám umožní snadný přístup k okolní přírodě.

Tento dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2019 a zároveň byla vybudována moderní přístavba, která zahrnuje veškeré moderní vybavení a designové prvky. Na střeše domu je příprava na montáž solárních panelů.

Toto je příležitost, kterou byste neměli nechat uniknout. Získejte tento rodinný dům a zažijte spojení s přírodou a komfort moderního bydlení.

Dostupnost:
Pardubice, které jsou vzdáleny jen krátkou jízdu autem, nabízejí kompletní městskou infrastrukturu, včetně škol, nemocnic, obchodů a restaurací. Tato lokalita je také dobře spojená s okolními městy a hlavními silničními tahy, což usnadňuje cestování a dojíždění do práce.

Životní Styl:
Pod Dubem je ideální místo pro ty, kteří hledají spojení s přírodou a klidným životním stylem, aniž by se vzdalovali od všech výhod města. Tato lokalita nabízí harmonii mezi klidem venkova a vším, co město má nabídnout.

Nabídka na prodej rodinného domu Pod Dubem u Pardubic je příležitostí k získání vlastního kousku tohoto ráje. Nechte se unést krásou této lokality a kontaktujte nás co nejdříve, abyste mohli začít nový život v tomto malebném koutě Pardubického kraje.

Součástí naší nabídky je kompletní servis, tedy právní služby a zajištění všech potřebných dokumentů, pomoc se zajištěním financování, pojištění nemovitosti i domácnost.

PENB ještě nebyl předložen, prozatím uvádíme třídu G.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N101830.

Základní údaje

ID nemovitosti
N101830
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
227m2
Plocha pozemku
1086m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Hes
Lenka Hes
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

© 2023 Sousedé