Sousedé
(1/25)
8 000 000 Kč
ID nemovitosti:P022474
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:140 m2
Plocha pozemku:638 m2
Datum aktualizace:8. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji rodinný dům 4+1 ve vesničce Olšina u Horní Plané. Zastavěná plocha domu je 70 m2 a k domu dále patří pozemek o výměře 568 m2. Dům byl zkolaudován v roce 2013.

V 1.NP (přízemí) se nachází zádveří s chodbou, technická místnost s WC a kuchyně s jídelnou 29 m2. Součástí kuchyňské linky jsou vestavěné spotřebiče (myčka, trouba se sklokeramickou varnou deskou, lednice s mrazákem). Kolem kuchyňské linky je dlažba s podlahovým topením a ve zbylé části místnosti je podlaha dřevěná. V zádveří je také dlažba s podlahovým topením, v technické místnosti je pouze dlažba.
V 2. NP (1.patro) se nachází obývací pokoj 20 m2, ložnice 14 m2, pracovna 8 m2 a koupelna se sprchovým koutem a WC 5 m2. V této části domu je plovoucí podlaha, v koupelně dlažba.

Ve 3. NP (podkroví) je jeden velký, samostatný pokoj 47 m2. Zde je podlaha dřevěná.

Vytápění zajišťuje elektrokotel s rozvodem tepla do radiátorů podlahové topení a krbová vložka v kuchyni. Okna jsou plastová. Podlahy, dveře, obložky dveří a kuchyňská linka jsou z masivu – borovice. Dům je zděný a dále zateplený 10 cm polystyrenem.

Na zahradě je zděná dílna, dále několik míst k venkovnímu posezení včetně pergoly.

Dům je napojen na vlastní 33 m hluboký vrt, odpady jsou svedeny septiku 6,5 m3.

Malá vesnice Olšina je vzdálená 6 km od města Horní Planá, kde je veškerá občanská vybavenost a je zde vlaková zastávka na pravidelné trati České Budějovice – Černý Kříž. Nemovitost může díky své dispozici a lokalitě sloužit jak pro trvalé, tak rekreační nebo komerční účely. Okolní krajina nabízí nespočet rekreačních a sportovních aktivit, pěší i cykloturistiky, ideální místo pro milovníky přírody

Jedná se o velmi zajímavou nabídku a určitě doporučuji prohlídku. V případě zájmu zajistím financování na koupi nemovitosti

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
P022474
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
140m2
Užitná plocha
140m2
Plocha pozemku
638m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Daniel Ambrůžek
Daniel Ambrůžek
Zobrazit
kontakt
KUZO Partners s.r.o.

© 2024 Sousedé