Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/21)
Obrázek k zakázce č.: 579023
1 350 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, další pozn.:Daň z nabytí nemovitosti hradí kupující.
ID nemovitosti:E213
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:160 m2
Plocha pozemku:628 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:4. ledna 2019
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dům na Bublavě se zahradou a garáží, k trvalému bydlení nebo rekreačnímu využití. Jedná se o cihlovou patrovou stavbu, se zatepleným pláštěm budovy minerální vatou a zakrytím dřevěným obložením. Budova má sedlovou střechu s eternitovými šablonami, dřevěnými okny s dvojskly a je částečně podsklepená (sklep na potraviny). Vytápění domu zajišťují el.přímotopy a krbová kamna v kuchyni, ohřev TUV el. bojler a v kuchyni průtočný el.ohřívač. Zavedena elektřina 230 a 400 V. Zdrojem pitné vody je vlastní studna s domácí vodárnou. Plyn přiveden na hranici pozemku (HUP). Nová přípojka kanalizace cca 50 m od domu (zatím není připojena). Na pozemku je samostatná garáž, se vstupem ze zahrady a výjezdem na účelovou nezpevněnou komunikaci. Dispoziční řešení domu : 1NP (přízemí) - vstupní chodba, koupelna se sprchou a umyvadlem (+přípojka na pračku), samostatné suché WC, spojovací chodba, vstup do patra a do sklepa (oboje dřev. schodištěm), kuchyně a obývací pokoj. 2NP (patro) - ložnice, dvě podkrovní komory se samostatným vchodem a vstup dřevěným schodištěm na půdu. Úpravou podkrovních komor (sbouráním mezistěn) a přepažením ložnice je možné získat dvě rovnocené podkrovní ložnice se samostatným vchodem. Na oplocené zahradě je dřevník (přilehlý k domu), venkovní posezení, kotec pro psa a menší hospodářské stavení. Nemovitost je v zachovalém a pečlivě udržovaném stavu, bez sebemenších známek vlhkosti. Vzhledem k tomu, že je obec Bublava vyhledávaným lyžařským centrem Krušných hor, je dům určen nejen pro rekreaci ale i pro trvalé bydlení zejména pro vyznavače zimních sportů a obdivovatele krásné přírody. Doporučuji prohlídku nemovitosti. Daň z nabytí nemovitosti hradí kupující. Financování nemovitosti Vám pomůžeme zajistit u našeho finančního specialisty zdarma.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Nezpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
E213
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
160m2
Plocha pozemku
628m2
Počet garáží
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Eva Rychlá
Eva Rychlá
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář Sedláček s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde