Sousedé
(1/24)
4 180 000 Kč
ID nemovitosti:001819
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:4.078 m2
Plocha pozemku:1.511 m2
Počet místností:4
Datum aktualizace:27. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi bývalou zemědělskou usedlost se dvěma samostatnými RD v obci Olešník. Jedná se o rodinné domy s hospodářskými staveními a velkou zahradou. Vstup na uzavřené nádvoří se nachází přímo na návsi. Objekt je v současné době odpojen od elektřiny. Voda z vlastní studny, možnost napojení na obecní vodovod, připojeno na kanalizaci. Obytné části vyžadují rekonstrukci pro vybudování bydlení podle vlastních představ. První RD - obytná část 3+1, koupelna, samostatné WC, komora, veranda. Topení v této části akumulační kamna. Nad obytnou částí prostorná půda s možností vestavby. Na dům navazuje hospodářská část která je částečně podsklepena. Tento objekt je v dobrém stavu. Druhý RD 1+1 je určen ke kompletní rekonstrukci. Na dům rovněž navazují hospodářská stavení. Celek tvoří uzavřený dvůr zajišťující soukromí zakončený stodolou. Celková zastavěná plocha včetně nádvoří činí 1511 m2. Přímo za stodolou zahrada o ploše 2567 m2. Nemovitost nabízí využití jak pro vlastní bydlení, tak pro komerční možnosti. V obci veškerá občanská vybavenost. Obec se nachází 20 km od Českých Budějovic, 9 km od Hluboké nad Vltavou a 16 km od Týna nad Vltavou. Více info v RK nebo při osobní prohlídce.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Studna vrtaná
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
001819
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
100m2
Užitná plocha
4078m2
Plocha pozemku
1511m2
Místností
4
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Miroslav Koura
Miroslav Koura
Zobrazit
kontakt
Aktuální reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé