Sousedé
(1/11)
8 900 000 Kč
ID nemovitosti:G-121
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Užitná plocha:165 m2
Plocha pozemku:504 m2
Datum aktualizace:10. května 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

V rámci další etapy výstavby nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 5+kk s garáží a terasou, lokalita Plzeň Lhota - Na Dolíkách.
V 1.NP se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoj, WC a předsíň. Ve 2.NP jsou další 3 místnosti, prostorná chodba, techn.místnost a koupelna s WC. Obytná pl.-132 m2, UP - 164 m2, pozemek 504 m2.
Dále máme v nabídce další typy RD o disp. 4+kk a 5+kk s garáží. Termín kolaudace - leden 2024.
Klienti mohou měnit dispozice domků, vybrat si v rámci standardního vybavení (volba barvy dlažeb, obkladů apod.) nebo jej zaměnit za nadstandardní.
Kompletní sítě, dobrá občanská vybavenost, atraktivní lokalita. Předností tohoto projektu je velmi pěkné bydlení v přírodě na okraji Plzně a zároveň snadná dost.do Plzně-8 km, MHD, blízké napojení na dálnici D5. K atraktivnosti dále přispívá množství cyklostezek a les, jež je pojítkem mezi Sulkovem a Dobřany. Podrobnosti sdělíme v naší RK.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Dlažba
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
G-121
Stav objektu
Rozestavěný
Obytná plocha
165m2
Užitná plocha
165m2
Plocha pozemku
504m2
Plocha terasy
13m2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Líbalová Kateřina, Bc.
Líbalová Kateřina, Bc.
Zobrazit
kontakt
SPECTRO a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé