Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/19)
11 800 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:PPE0012-201805240415
Celková plocha:178 m2
Datum vložení:6. června 2018
Datum aktualizace:22. září 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji výjimečný rodinný dům s užitnou plochou 178m2 nacházející se v tiché ulici městské části Praha-Kyje, která nabízí svým rezidentům klidné bydlení připomínající pocit maloměsta s nízkými zástavbami a perfektní občanskou vybavenost. Není zde slyšet žádný hluk z okolních hlavních komunikací. Metro, tramvaj, vlak i autobus, vše je v docházkové vzdálenosti (autobusová zastávka cca 1 minutu chůze) a Centrum Černý most je s dojezdem autem jen několik minut od domu. Přilehlé Kyjské rybníky, Xaverovský ráj a Přírodní park Klánovice vybízejí k procházkám a trávení času v přírodě.

Dům nově prošel kompletní a nákladnou rekonstrukcí z rukou architekta kladoucí velký důraz na funkčnost, detail a preciznost. Při rekonstrukci byly použity pouze kvalitní materiály díky kterým vzniklo moderní útulné pasivní bydlení s
nízkými provozními náklady a nadčasovým vzdušným interiérem.

V přízemí se nachází dvě ložnice a prostorný obývací pokoj spojený s moderní funkční kuchyní se značkovými spotřebiči. Všechny obytné pokoje mají velkoformátová plastová okna. Dubové parapety oken směrem do ulice jsou řešeny jako lavice k sezení a okna směrem do zahrady umožňují přímý vstup na terasu. V obývacím pokoji je připravený vyvložkovaný komín pro umístění krbu. Dále je v přízemí samostatná prádelna, koupelna s vanou a sprchovým koutem, oddělené wc a vstup do sklepa. Sklep je přístupný po schodišti ze zádveří a nachází se zde tepelné čerpadlo, které slouží pro vytápění i ohřev vody.

Renovované původní dubové schodiště spojuje přízemí s podkrovím prosvětleným dvěma vikýři, které slouží jako vstup na střešní terasu. Terasa nabízí impozantní výhled na Kyjské rybníky, na Prahu a romantické západy slunce. V současné době je prostor podkroví ponechán jako volný (41m2) a lze zde snadno vybudovat 2 případně i 3 pokoje.

Na dům navazuje nově založená zahrada v atriovém stylu disponující dvěma terasami (stinná a slunečná). Zahrada je díky vysokému plotu a zdem velmi soukromá a tvoří tak tiché zátiší se spoustou zeleně.


Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.
ID nemovitosti PPE0012-201805240415.

Základní údaje

ID nemovitosti
PPE0012-201805240415
Celková plocha
178m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Pešek
Petr Pešek
Zobrazit
kontakt
FARAON reality, s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde