Sousedé
34 900 000 Kč
ID nemovitosti:N06289
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:480 m2
Plocha pozemku:890 m2
Datum aktualizace:7. prosince 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám kompletně zrekonstruovaný rodinný dům v oblíbené a klidné lokalitě v Praze 4 – Kunratice, ul.Odboje. Obrovskou výhodou této nemovitosti je široká škála jejího využití – k rezidenčním či ke komerčním účelům, k rozdělení na samostatné jednotky/vícegeneračnímu užívání či ke kombinaci bydlení a podnikání. Na parcele o celkové ploše 890m2 se v levém rohu nachází garáž na 2-3 auta (šířka 8m), kde jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě vč. 400V zásuvky na případné nabíjení elektromobilu.

Rodinný dům s celkovou užitnou plochou 480m2 má tři nadzemní a jedno podzemní podlaží, které nabízí mnoho prostoru na skladování, technické zázemí, prádelnu atp. V přízemí, které je přístupné z obou stran domu, je předsíň, 3 místnosti (v jedné z nich možno vybudovat další kuchyň), kuchyně, a dvě sociální zázemí. Prostřednictvím dvou kvalitních dřevěných schodišť se dostaneme do druhého podlaží, kde je dalších 7 místností a sociální zázemí. V posledním třetím podlaží je pak krásný velký prostor s přiznanými trámy, který je možno libovolně rozdělit, kuchyň a místnost, kde by mohla být další koupelna (jsou zde připravené veškeré rozvody).

Dům byl v roce 2019 velmi kvalitně a nákladně rekonstruován – vytápění zajišťují dva plynové kotle prostřednictvím podlahového vytápění a topných těles, ve všech místnostech je strukturovaná kabeláž, atd. Rádi zašleme další fotografie, PENB (B – energeticky velmi nenáročný) či půdorysy domu.

Jedná se o velmi dobře dostupnou lokalitu – v docházkové vzdálenosti od autobusové zastávky (10 minuty od metra C Budějovická), hned vedle zámku Kunratice/rybníku Šeberák, 4km od známé a velmi poptávané Britské školy. V okolí je obchodní centrum Chodov, školy/školky, doktoři atp.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ). Volejte či pište kdykoliv.

Základní údaje

Parkování
GarážVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
N06289
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
480m2
Plocha pozemku
890m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Robert Poppl
Robert Poppl
Zobrazit
kontakt
Bohemian Estates International, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé