Sousedé
49 000 000 Kč
ID nemovitosti:N05839
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:370 m2
Plocha pozemku:905 m2
Datum aktualizace:7. prosince 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně vám nabízíme rodinný dům v Praze 4 – Kunratice, ul. Pražského povstání. Dům, který nabízí opravdu velkorysý prostor a dostatek úložných prostor, byl postaven v roce 1995 a v roce 2016 prošel rozsáhlou rekonstrukcí spočívající v kompletní výměně topného systému (vytápění zajišťuje kombinovaný plynový kotel), instalaci nové kuchyně, dodáno několik nových oken a výměně podlahové krytiny v přízemí, rekonstrukci koupelny, atp. Celková užitná plocha činí 370m2 s parcelou o ploše 905m2, která je přístupná jak z ulice Pražského povstání, tak z ulice Vídeňská.

Přízemí se sestává z prostorné předsíně s jídelnou, koupelny se sprchovým koutem a wc, kuchyně s vestavěnými spotřebiči (myčka, pečící a mikrovlnná trouba, varná deska, lednice s mrazákem) a z opravdu velkého obývacího pokoje s krbem. Z tohoto podlaží se dostaneme též do garáže pro 2 automobily (další automobily je případně možno parkovat vedle domu), z které se schodištěm dostaneme do podzemní části, kde je dílna o stejné ploše, jako je plocha garáže. Z předsíně je též vchod do další podzemní části, kde je prádelna, technická místnost a 3 sklady. Schodištěm se dostaneme do mezipodlaží, kde je velký pokoj s krbem, ve druhém podlaží je pak pracovna (bývala oddělená stěnou, nyní je „otevřená“), koupelna se sprchovým koutem a rohovou vanou a 3 ložnice, z nichž jedna má velkou koupelnu opět se sprchovým koutem a rohovou vanou. Druhá ložnice, jež by šla eventuálně rozdělit na dva pokoje, má pak balkon do zahrady.

Zahrada nabízí dostatek místa pro relaxaci, v horních rozích parcely jsou dva zahradní domky, na terase je další krb. Uprostřed je již zmíněný vchod/vjezd do ul. Vídeňská.

Velmi kvalitní movité věci mohou zůstat dle dohody. PENB zatím nedodáno, dle spotřeby uvedeno „C“.

Jedná se o velmi dobrou lokalitu - hned vedle autobusové zastávky (3 minuty od metra C Budějovická / Kaceřov), 2km od známe a oblíbené Britské školy, v okolí je obchodní centrum Chodov, školy/školky, doktoři atp.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Základní údaje

Parkování
GarážVlastní parkovací stání
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžieTerasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
N05839
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
370m2
Plocha pozemku
905m2
Počet míst na parkovišti
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Robert Poppl
Robert Poppl
Zobrazit
kontakt
Bohemian Estates International, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé