Sousedé
(1/19)
Vimperk, bytový dům
4 900 000 Kč
ID nemovitosti:8977bd24
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:425 m2
Datum aktualizace:6. února 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně vám představujeme prodej 4 podlažního bytového domu v atraktivní lokalitě v ulici Pasovská ve Vimperku. Tento dům, kde původně byly tiskárny se nachází v památkové zóně Vimperka, nedaleko hlavního tahu do SRN. Jedná se o zděnou budovu postavenou cca před 100 lety (zast. pl. 245 m2, podlahová plocha 500 m2), která je velmi členitá jak půdorysně tak i výškově, neboť je vybudována u skalního masívu. Uvnitř jsou nosné ocelové sloupy, které vynášejí průvlaky, do nich a obvodových stěn jsou upnuty stropní dřevěné trámy. V severní části jsou pak stropy železobetonové, trámové. V 1. NP se nachází vstupní prostory, bývalé skladovací prostory, schodiště a výtahová šachta. V 2. a 3. NP jsou velké haly cca 150 m2, hygienická zařízení, kanceláře, schodiště a výtahové šachty. Dům je napojený na veřejnou kanalizaci a vodovod. Na jihozápadní straně domu je umístěn HUP, ze kterého jsou potrubím napojeny jednotlivé plynové kotle v každém podlaží. EL. 230/380 V.
Nabízená nemovitost je vhodná k rekonstrukci a čeká na zájemce, kteří hledají vhodné místo pro investici, podnikání i pro život a zároveň mají chuť pro vlastní úpravy a invenci. (např. kavárna s ubytováním, penzion, možnost vybudování více apartmánů či bytových jednotek aj.). Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost investovat do nemovitosti s historií a potenciálem pro dlouhodobý výnos.
Dům je situován v klidné lokalitě s nezaměnitelným půvabem a zároveň v blízkosti kompletní občanské vybavenosti jako obchodů, škol, školky aj., což zajišťuje snadný přístup ke všem potřebným službám. Díky skvělé dopravní dostupnosti autobusovými a vlakovými spoji, je poloha brány Šumavy Vimperka ideální jak na bydlení, tak i na investici.
Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku tohoto bytu a objevte jeho skrytý potenciál.
Koupi lze financovat hypotéčním úvěrem či stavebním spořením, s tím vším Vám velmi rádi pomůžeme.
.

Základní údaje

ID nemovitosti
8977bd24
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
425m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Růžena Machartová
Růžena Machartová
Zobrazit
kontakt
NEMO reality s.r.o.

© 2024 Sousedé