Sousedé
(1/20)
Prodej jedinečné usedlosti, pozemky 43 413m2, Čich
54 900 000 Kč
Poznámka k ceně: cena k jednání
ID nemovitosti:23085
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:43.413 m2
Užitná plocha:1.500 m2
Plocha pozemku:43.413 m2
Počet místností:5
Datum aktualizace:15. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji jedinečnou nemovitost - usedlost po Schwarzenberzích s rozsáhlými pozemky o rozloze přes 43 000m2. Nemovitost se nachází na okraji obce Čichtice, část města Bavorov, okres Strakonice.

Předmětem prodeje je akciová společnost Čichtice a.s., která vlastní soubory staveb a pozemků. Nynější majitel provedl kompletní a velmi nákladnou rekonstrukci v covidové době – nová střecha, rozvody (elektřina, odpad, voda), nová dřevěná okna, fasáda, kompletní interiéry, úprava pozemku atd. Rekonstrukce proběhla velmi citlivě a byly zachovány původní prvky.

Hlavní budova má 1100m2. V suterénu je několik rozlehlých místností – keramická dílna, wellness s bazénem se slanou vodou a protiproudem, fitness, společenská místnost s barem a bowlingem. Toto místo je ideální pro společenské události. Ve druhém patře pak čtyři velké byty – každý s velkým množstvím pokojů, kde je dostatek místa pro ubytovací kapacity. Nad dílnou pak 2 apartmány. Nemovitost je prodávána včetně vybavení.

Další je hostinský dům, který je momentálně využíván jako dům správce objektu a má 136m2. Dále haly 330m2 a další prostory, které je možné využít např. jako stáje či sklady. Na ty navazují další pozemky a pastviny o celkové rozloze téměř 29 000m2.

Vytápění objektu je řešeno kotlem na dřevo, nebo je zde velkopřípojka na elektřinu i plyn. Voda je řešena vrtem, proveden rozbor kvality a je pitná. Kanalizace vedena velkokapacitních jímek.

Jedná se nemovitost pro náročného klienta, který by zde chtěl mít absolutní soukromí pro trvalé či rekreační bydlení. Je zde ale možné realizovat i komerční záměr – jedinečný statek s jízdárnou pro koně, luxusní statek pro svatby s dostatkem apartmánů, sídlo pro firemní teambuildingové akce apod. Velkou výhodou je 3km vzdálené letiště ve Strunkovicích nad Blanicí.

Ohledně prohlídky či bližších informací se na nás neváhejte obrátit. Jsme tu pro Vás!!!

Technický popis: vybavení: kuchyňská linka, lednice, nábytek, pračka, sporák, sprchový kout, televize, krb, zděné jádro, sklep, satelit, venkovní stání pro auto, parkování u domu (veřejné), kryté stání pro auto

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
GarážParkování na uliciVlastní parkovací stání
Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
InternetPlyn
Zdroj vody
Studna vrtaná
Způsob vytápění
Lokální - plynovéLokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaLednicePračkaSporák
Vytápění podrobnosti
UhlíPlynEl.kotel
ID nemovitosti
23085
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
43413m2
Užitná plocha
1500m2
Plocha pozemku
43413m2
Místností
5
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Samota

Poloha na mapě

Foto - Michael Nálevka
Michael Nálevka
Zobrazit
kontakt
BYDLENÍČKO s.r.o.

© 2024 Sousedé