Sousedé
610 500 Kč
Poznámka k ceně: Provizi RK hradí prodávající
ID nemovitosti:J08536
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:19 m2
Užitná plocha:19 m2
Plocha pozemku:2.993 m2
Datum aktualizace:30. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím k prodeji vinnou búdu - lisovnu s pozemky o celkové výměře 2993 m² v katastru obce Veletiny, na konci obce směr Vlčnov.
Stavba potřebuje rekonstrukci.
Vinná búda - lisovna má zastavěnou plochu 31 m², je to přízemní nepodsklepená stavba a její výstavba je datuje k roku 1850. Ministerstvo kultury prohlásilo tuto stavbu jako kulturní památku a na tomto základě lze na její rekonstrukci získat dotaci.
Pozemky o výměře 2962 m² byly kdysi vinohradem, nyní jsou z části o výměře 1384 m² vedeny v katastru nemovitostí jako zahrada, z části o výměře 1578 m² vedeny v katastru nemovitostí jako trvalý travní porost.
Cca polovina pozemků je v územním plánu obce vedena jako plochy občanské vybavenosti specifických forem - OX a jsou součástí Vesnické památkové rezervace - Stará Hora. Zbytek pozemků je v územní plánu vedený jako zemědělská plocha.
Celá nemovitost láká k rekonstrukci búdy a k obnovení vinohradu na přilehlých pozemcích. Obnovení vinohradu ovšem není podmínkou.
Nemovitost není napojená na žádné inženýrské sítě.
Uherské Hradiště i Uherský Brod jsou od nemovitosti vzdáleny cca 10 km, do Vlčnova je to cca 2 km.
Z Veletin do Uherského Hradiště jezdí pravidelná autobusová linka.
Majitel si vyhrazuje právo prodat svou nemovitost nejlepší nabídce.
Veškeré další informace Vám rád sdělím na předem domluvené prohlídce.

Základní údaje

ID nemovitosti
J08536
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
19m2
Obytná plocha
31m2
Užitná plocha
19m2
Plocha pozemku
2993m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Petr Fojtík
Ing. Petr Fojtík
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé