Sousedé
(1/17)
6 500 000 Kč
ID nemovitosti:R-15
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:530 m2
Plocha pozemku:1.339 m2
Počet místností:11
Sklep:ANO
Datum aktualizace:1. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

RK JIH nabízí k prodeji dvougenerační bytový dům v předhůří Šumavy v klidné malebné obci Chroboly
vzdálené 8 km od Prachatic. Jedná se rozlehlý dvoupatrový, celkově podsklepený objekt s dvěma garážemi umístěnými uvnitř objektu. Dům má 194m2 zastavěnou plochu a pozemek o velikosti 1339m2. Je umístěný v klidné koncové části obce. V suterénu jsou dvě garáže, kotelna na tuhá paliva, dílna, prádelna a čtyři sklepy. V prvním nadzemním podlaží se nachází dva byty3 + 1 s koupelnou, samostatným WC a předsíňkou. Ve druhém nadzemním podlaží najdeme prostorný byt 1 + 1 s koupelnou, samostatným WC, předsíňku a velký půdní prostor s možností další vestavby. Každý byt má balkon.
Dům je vhodný pro vícečlennou rodinu, pro milovníky přírody a turistiky, nebo jako investice k vybudování penzionu. Energetická náročnost budovy tř.G. Nabízíme zajištění výhodného financování koupě nemovitosti. V obci se nachází mateřská škola, knihovna, sbor dobrovolných hasičů, víceúčelové hřiště… Dostupnost autem, autobusem i vlakem. Veškerá další občanská vybavenost je v nedalekých Prachaticích.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Typ konstrukce
Zděná
Okna
Plastová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
R-15
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
530m2
Plocha sklepa
120m2
Plocha pozemku
1339m2
Plocha balkonu
18m2
Místností
11
Počet sklepů
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Vojtěch Kovač
Vojtěch Kovač
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář JIH

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé