Sousedé
(1/25)
Cena na dotaz
ID nemovitosti:2153275689
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:350 m2
Plocha pozemku:440 m2
Počet místností:9
Sklep:ANO
Datum vložení:3. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolte mi nabídnout prodej rodinného domu se zajímavou historií. Kouzlo tohoto domu zajišťuje genius loci, pochází z konce 19. století a dříve sloužil jako pekárna. Z původní architektury se podařilo během rekonstrukce zachovat krom velkorysých prostorů také původní prvky domu, jejichž dominantou je parní pec.

Budova disponuje 2 bytovými jednotkami (97 a 111m2) a 1 nebytovým prostorem - pekárnou (49m2). Dále je zde vypracován projekt na 3. byt. jednotku v podkroví (100m2). Částečně podsklepeno.

Historická a zároveň funkční pekárna je perlou domu, nachází se zde zděná parní pec, předpecí a pekařská dílna. Jedná se o klasickou parní pec, vytápěnou tuhými palivy, má nově vložkovaný komín a je připravena na provoz. Součástí je i vybavení - míchačka na těsto s otočnými káděmi, dřevěnými vály aj.
Pekárna je přístupná jak ze společných prostor chodby tak ze soukromé zahrady. V budově je nová elektroinstalace, datové rozvody, příprava na kuchyňskou linku, WC a umyvadlo. Celý prostor je možné využívat jako kancelář, dílnu nebo třeba venkovní kuchyni k zahradě.

Bytová jednotka v 1.NP o celkové velikosti 97 m2 sestává z obývacího prostoru (28 m2), dvou ložnic (18 m2 a 20 m2), samostatné WC, koupelna, technické místnosti a předsíňe. Standart tohoto bytu zahrnuje rekuperační jednotka s aktivním získáváním tepla.

Bytová jednotka v 2.NP o celkové velikosti 111 m2 sestává z obývacího prostoru (30 m2), dvou ložnic (12 m2 a 16 m2), společné jídelny s kuchyňským koutem (35 m2), samostatné WC, koupelna a předsíň.

Nově je vybudovaná velkorysá terasa 90 m2 která je pohodlně přístupná balkonovými dveřmi z 2. bytové a budoucí 3. byt. jednotky.

Dům je zateplen, okna jsou energeticky úsporná z trojskla, vytápění odpadního tepla z peci, v bytech je podlahové elektrické akumulační vytápění ovládané přes wi-fi síť, internet CETIN a bezdrát. Voda a kanalizace obecní.

Komfort domu zajišťuje kryté parkování se 3 parkovacími místy přímo u vstupu do rodinného domu. K zázemí náleží 2 skladové kóje (7 a 12 m2) přímo u parkování. Lze vybudovat fotovoltaiku na střeše pekárny či domě které jsou ideálně orientované na jih.

U domu je soukromá zahrada (cca 100m2), má jižní orientaci a součástí je prostorná pergola (40m2).

Malé městečko Vacov, v jehož centru se nemovitost nachází, nabízí téměř veškerou občanskou vybavenost. Škola, školka, pošta, lékárna, obecní úřad, bankomat, Coop, autobusové nádraží, fotbalové hřiště, pekárna a mnoho dalšího v docházkové vzdálenosti.

Obec se dá považovat za pomyslnou bránu do velmi vyhledávané turistické oblasti Šumava. Javorník 2 km, Zadov 10 km, Kašperské hory 17 km. Své si zde najdou jak zimní, tak letní nadšenci.

Projekt Vám nabízí skvělou příležitost k nadstardnímu bydlení, dlouhodobému pronajímání nebo ubytování pro turisty.

Kupující má možnost vlastního výběru povrchových úprav podlah, koupelny a dveří.

Lze financovat hypotečním úvěrem.

Možnost odkoupení jednotlivých bytů.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Parkování
GarážParkovištěVlastní parkovací stání
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Internet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrickéÚstřední - tuhá palivaÚstřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Okna
Plastová
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vytápění podrobnosti
DřevoPodlahové vytápění
Zateplení
Zateplená polystyrenem
ID nemovitosti
2153275689
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
350m2
Plocha sklepa
50m2
Plocha pozemku
440m2
Plocha terasy
100m2
Místností
9
Počet sklepů
4
Počet míst na parkovišti
3
Počet garáží
3
Poloha domu
3
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Michal Mužík
Michal Mužík
Zobrazit
kontakt

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé