Sousedé
9 390 000 Kč
ID nemovitosti:9553
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:107 m2
Plocha pozemku:1.238 m2
Datum aktualizace:17. května 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabídka novostavby rodinného domu - bungalovu v obci Dolní Ostrovec u Písku, v rámci projektu ,,Manská louka", který bude tvořit šest samostatně stojících rodinných domů. Zastavěná plocha domu je 127m2 a plocha pozemku 1 240m2.

V současné době probíhají dokončovací práce a kolaudace domu, zápis stavby do katastru nemovitostí a přidělení čísla popisného.

Po dokončení kolaudace bude položen asfaltový povrch na komunikacích mezi domy. Ohřev vody a vytápění domu zajištuje kombinace tepelného čerpadlo s podlahovým topením a fotovoltaický systém na střeše domu, dále se dokončují terénní úpravy okolo domu. Voda a kanalizace obecní. Elektřina zavedena.

Cena stavby neobsahuje oplocení pozemku, kuchyňskou linku, finální povrchy podlah, svítidla, vnitřní obložky a dveře. Tyto zařizovací předměty, vyjma kuchyňských linek a spotřebičů si však může zájemce nadefinovat dle vlastních preferencí a dodavatel stavby je může dodat a nainstalovat a to jak v rámci cenové nabídky přímo od dodavatele, tak i v nadstandardech zvolených klientem. Dále je možné zrealizovat dostavbu garáží a dalších staveb dle výběru a preference budoucího vlastníka.

Dispozičně je dům řešen jako 4+kk, tedy obývací pokoj s kuchyní, tři samostatné ložnice, komora, koupelna s toaletou, technická místnost, a druhá toaleta s umyvadlem, viz přiložený plánek. Dům se tedy bude prodávat j dokončený a zkolaudovaný s možností změn, pokud je bude umožnovat aktuální stav výstavby. Termín dokončení je květen 2024.

Obec Dolní Ostrovec je dostupná několika příjezdovými cestami jak od Prahy a nájezdu z dálnice, který je vzdálen cca 4 Km, tak i od Písku, který je vzdálen 15 Km. Lokalita je přímo na trase Praha - České Budějovice, kdy dojezdová doba je do obou měst cca 45 minut. V lokalitě je také bohatá příroda, nedaleko je Orlická přehrada, Zvíkovské podhradí a další zajímavé destinace.

V obci je veškerá občanská vybavenost, pošta, obchod, restaurace. Klidné bydlení v dojezdové vzdálenosti hlavního města a jihočeské metropole. Na koupi domu pomůžeme zajistit hypotéční úvěr s dotovanou úrokovou sazbou. Více informací, technických dat, podkladů, plánů a prohlídek u makléře zakázky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
9553
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
107m2
Plocha pozemku
1238m2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Milan Talíř
Milan Talíř
Zobrazit
kontakt
GEPARD REALITY / Boars

© 2024 Sousedé