Sousedé
(1/17)
0001
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK, včetně provize RK
ID nemovitosti:05432146
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:160 m2
Plocha pozemku:585 m2
Datum aktualizace:4. dubna 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie65 kWh/m2

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme stavbu na klíč velmi pěkného dvoupodlažního rodinného domu 5+KK se sedlovou střechou, který se nachází v Nedakonicích u Uherského Hradiště. Obec je vzdálena cca 13 km od Uherského Hradiště. Doprava je v místě zajištěna autobusovými a vlakovými linkami. Dispozice obou domů v projektu dvojdomu je 5+KK a shodně každý z domů nabízí celkovou užitnou plochu 160 m2. K oběma domům patří garáž opatřená sekčními garážovými vraty a její plocha činí 27,89 m2. První z domů bude mít pozemek s výměrou 585 m2, druhý pak bude mít výměru pozemku 526 m2. Parkování druhého auta bude možné ve vjezdu před garáží. Domy budou připojeny na elektrickou síť, kanalizaci a vodovod. Odvod dešťové vody je řešen akumulační nádrží se vsakovacím zařízením. Ohřev vody a topení bude řešeno tepelným čerpadlem. Vytápění domů bude podlahové. Navíc budou domy vybaveny také komínem Schiedel kerastar s keramickou vložkou. Domy budou postaveny z Porothermových cihel. Střecha bude sedlová s plechovou střešní krytinou. Ve variantě na klíč se počítá také s kompletní dokončením interiérů včetně zařizovacích předmětů. Na podlahách bude položena plovoucí laminátová podlaha a keramická dlažba. Součástí bude také veškerá sanita, interiérové dveře s obložkami, výmalba, vypínače. Koupelny budou vybaveny vanou, sprchovým koutem, závěsnou toaletou a dvěma umyvadly. Nebudou chybět ani venkovní terénní úpravy včetně oplocení. K dokončení bude na nové majitele zbývat pouze kuchyňská linka se spotřebiči a krbová kamna. V současné chvíli je vydáno stavební povolení a investor má ve vlastnictví předmětné parcely. Na vyžádání Vám rád poskytnu projektovou dokumentaci, položkový rozpočet, harmonogram výstavby, smlouvu o dílo a koncept kupní smlouvy. Neváhejte a volejte již dnes.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
05432146
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
160m2
Plocha pozemku
585m2
Počet garáží
1
Poloha domu
3
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - David Gablas
David Gablas
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé