Sousedé
(1/25)
Cena na dotaz
ID nemovitosti:65-559
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:1.454 m2
Užitná plocha:5.551 m2
Podlahová plocha:5.719 m2
Plocha pozemku:1.454 m2
Datum aktualizace:9. prosince 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Prodávající nabízí prodej na splátky, první splátka pouze 1/3 ceny, splatnost zbylé části ceny až 20 let, úrok pouze 4,95% ročně, tj. méně než polovina současných bankovních úvěrů!
Výnosová nemovitost na prodej na splátky s 46 byty, 7 nebytovými prostory a 41 parkovacími místy, z toho 39 v podzemí. Bytová část zkolaudována v r. 2014. 100% obsazenost nájemci. Nemovitost se nachází na ulici Křižíkova v oblíbené čtvrti Karlín, 150 metrů od stanice metra Křižíkova. Podle srovnání skandinávské společnosti byla ul. Křižíkova vybrána jako 11. nejlepší ulice na žití na světě. Lokalita se značným růstem cen nemovitostí, naproti renomovaným developerským projektům jako Corso Karlín aj. Část hodnoty nemovitosti - 185 mil. Kč, zafinancována výhodným bankovním úvěrem. Kupující může využít výhodný úvěr od prodávajícího. Vhodné pro provoz Rezidence s byty na pronájem - krátkodobý, střednědobý i dlouhodobý. Většina bytů jsou moderní lofty s galerií s výškou stropu až 5,75m2. Byty vybaveny kvalitními německými spotřebiči Electrolux, dřevěné kvalitní podlahy. K dispozici projekt na zvětšení užitné plochy a nové terasy.

Tramvajová zastávka a stanice metra B Křižíkova jsou za rohem, čímž je zaručena rychlá dosažitelnost centra města. Autobusové nádraží Florenc a Hlavní nádraží jsou v dostupnosti několika minut. Cesty autem usnadňuje snadný nájezd na magistrálu.
V okolí naleznete spoustu zeleně včetně možnosti relaxačních procházek kolem blízké Vltavy a výborné napojení na cyklostezky. Tato čtvrť je u realitních investorů vysoce ceněná a je zde velmi dobrý předpoklad pro další růst hodnoty zdejších nemovitostí. Vzhledem k tomu, že to je tradiční rezidenční oblast, je zde velmi dobrá dostupnost všech základních služeb od vzdělávání, přes zdravotnictví a pestrou síť obchodů, až po řadu kaváren a restaurací.

Základní údaje

Dopravní spojení
MetroMHD
Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
ID nemovitosti
65-559
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
1454m2
Obytná plocha
5551m2
Užitná plocha
5551m2
Plocha pozemku
1454m2
Počet míst na parkovišti
2
Počet garáží
39
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Oleksandra Sharnova
Oleksandra Sharnova
Zobrazit
kontakt
Mgr. Jan Vodenka

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé