Sousedé
(1/20)
53 000 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:810929
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:505 m2
Datum aktualizace:25. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej kancelářské cihlové zateplené budovy o užitné ploše 505 m2 po kompletní rekonstrukci, která se nachází u stanice metra linky „C“ Kačerov v Praze 4. V 1-3.NP budovy jsou kancelářské místnosti a k tomu příslušenství, sociální zařízení, kuchyňky a zasedací místnost. V suterénu domu je umístěno technické zázemí, další místnosti v současné době plní funkce skladových prostor. Půda domu je pochozí, má střešní okna, strop je zkosený. Vytápění budovy je zjištěno plynovým kotlem. V domě jsou plastová okna. Interiérové dveře jsou z masivu. Před domem se dají zaparkovat několik aut. Ze strany vnitrobloku objekt má terasu a oplocenou svažitou zahrádku. Nemovitost je vhodná jako sídlo společnosti se zázemím pro administrativní pracovníky. Je možnost přestavby na bytové jednotky. Nízké provozní náklady. Pomůžeme s hypotečním úvěrem.

Základní údaje

Dopravní spojení
MetroMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 VVlastní zdroj
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
Vytápění podrobnosti
Radiátory
ID nemovitosti
810929
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
505m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Jan Martina
Jan Martina
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé