Sousedé
(1/20)
Novohradská
12 500 000 Kč
Poznámka k ceně: bez DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
ID nemovitosti:00439
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:430 m2
Plocha pozemku:562 m2
Datum aktualizace:8. ledna 2023
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie67 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme na prodej částečně podsklepený, přízemní činžovní dům s provedenou vestavbou podkroví s celkem 6 bytovými jednotkami (2x 1+kk, 1+1, 3x 2+kk) a s průjezdem do dvora, kde je 6 parkovacích míst. Dům se nachází v atraktivní lokalitě města, v místní části Mladé s kompletními službami pro občanskou obslužnost v okolí (MHD, autobus, vlak, dálnice, školy, školky, služby). V domě je nedokončená přestavba, kdy je již zřejmá dispozice většiny bytů, v podkroví provedeny hrubé vnitřní rozvody vody, kanalizace a elektřiny, chybí rozvody topení, zařizovací předměty a dokončovací práce. Cena za nemovitost ve stávajícím stavu 12 500 000,- Kč plus DPH. Možnost případné dohody na dokončení rekonstrukce.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
00439
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
430m2
Plocha pozemku
562m2
Počet míst na parkovišti
6
Poloha domu
1
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jiří Černý
Ing. Jiří Černý
Zobrazit
kontakt
KORUNA RK

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé