Sousedé
(1/25)
Popis
nebyla stanovena
ID nemovitosti:22H115
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:744 m2
Užitná plocha:543 m2
Plocha pozemku:744 m2
Počet místností:18
Datum aktualizace:25. května 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nově nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný "zámeček" bytový dům se zastavěnou plochou 244 m2 a pozemkem o celkové ploše 467 m2, na kterém vzniknou čtyři parkovací stání (momentálně se buduje zámková dlažba kolem budovy.)  Nemovitost se nachází v blízkosti centra města Prachatice. Dům prošel kompletní a velmi šetrnou rekonstrukcí. Nová střecha, klempířské prvky, rozvody vody, kanalizace, topení, elektřina, nová dřevěná okna, podlahy. V bytovém domě je vybudováno 9 bytových jednotek 2+kk od 54,1 m2 do 69,8 m2. Každá bytová jednotka má vlastní měřící zařízení na vodu, teplo a elektřinu. Byty jsou osazeny vchodovými a interiérovými dveřmi z masivního dřeva a jsou v nich položeny plovoucí podlahy a keramická dlažba. Koupelny se sprchovými kouty, umyvadly a WC. Místnosti jsou krásně prostorné. Všude dostatek světla. Dům  je podsklepen a v těchto prostorách jsou vybudovány jednotlivé sklepy k bytovým jednotkám a společné prostory (plynová kotelna, kolárna, domovní sklep a sociál správce). Prodává se obchodní podíl společnosti. Více informací u makléře nebo v realitní kanceláři.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Okna
Dřevěná
Druh bytu
Vytápění podrobnosti
Radiátory
Zateplení
Ano
ID nemovitosti
22H115
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
744m2
Užitná plocha
543m2
Plocha pozemku
744m2
Místností
18
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Jakub Hromadka
Jakub Hromadka
Zobrazit
kontakt
Hrdlička - Hrdličková, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé