Sousedé
(1/16)
1a
16 900 000 Kč
ID nemovitosti:11056-1ZH
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:821 m2
Užitná plocha:821 m2
Plocha pozemku:377 m2
Datum aktualizace:13. října 2020
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Předmětem nabídky je činžovní dům situovaný jako koncový v řadové zástavbě v Guldenerově ulici v plzeňské městské části Slovany. Jedná se o kompletně podsklepenou stavbu se třemi nadzemními podlažími a půdním prostorem. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě včetně horkovodu a nabízí cca 800 m2. Suterén disponuje sklepními prostorami s předávací stanicí tepla a umývárnou. Přízemí je rozděleno na byt o velikosti 1+1, samostatné pokoje a společné sociální zázemí. Ve druhém a třetím nadzemním podlaží jsou k dispozici další samostatné pokoje se společným sociálním zázemím a kuchyňkou. V podkroví se nachází dosud nevyužitý půdní prostor vhodný k vybudování vestavby. Objekt má zateplenou fasádu a plastová okna, vytápění je řízeno dálkově. Součástí nabídky je také zpevněná plocha s možností parkování v zadní části domu s vjezdem z Guldenerovy ulice. Nemovitost je kompletně vyklizena a připravena k užívání.

Základní údaje

Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
11056-1ZH
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
821m2
Užitná plocha
821m2
Plocha pozemku
377m2
Poloha domu
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Helma Zdeněk
Bc. Helma Zdeněk
Zobrazit
kontakt
REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé