Sousedé
(1/5)
cbd3b74cc0b107ef0eb9378ca793a51ccbb9ac34
198 000 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:01009
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:1.300 m2
Datum aktualizace:2. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Činžovní dům na prodej v samém srdci Prahy 1.Jedinečná příležitost koupě celého činžovního domů a jeho součástí v jedné z nejzajímavějších částí Prahy 1. Poloha nemovitosti umožňuje nejen vnímat intenzivní atmosféru historické Prahy, klid na místě, kde byste ho nečekali, ale také velmi rychlé spojení s jakoukoliv částí metropole, vč. letiště z nedalekých stanic metra Můstek, Muzeum či Hlavní nádraží. Aktuálně je dům v rekonstrukci. S podrobnějšími informacemi, aktuálními výnosy z nájmů, výkresy či fotografiemi k nabízené nemovitosti Vás velmi ráda osobně seznámím.Komplex činžovního domu určitě stojí za prohlídku. Václavské náměstí » Staroměstské náměstí » Můstek » Muzeum » Hlavní nádraží » cíle v docházkové vzdálenosti.Neváhejte mě prosím kontaktovat.Vzhledem k ochraně soukromí majitele nemovitosti mají některé fotografie v inzerci ilustrační charakter.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
01009
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
1300m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Viktoria Kánová
Viktoria Kánová
Zobrazit
kontakt
TL Real s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé