Sousedé
(1/25)
a Image3
15 000 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:21221
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:677 m2
Plocha pozemku:981 m2
Datum aktualizace:2. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Investiční příležitost koupě nemovitostí a developerského projektu na pozemku o výměře 981 m2 jehož součástí je dům o užitkové ploše 677 m2 plus půda o výměře 319 m2, celkem tedy o výměře 996 m2 ve vyhledávané lokalitě Rokycany Borek. V současné době je objekt užíván jako provozovna ubytovacích služeb, jejíž činnost byla řádně povolena již v roce 2005. Po dokončení investičního záměru vznikne v objektu 11 bytových jednotek, 1 x nebytový obchodní prostor a 1x atelier o celkové podlahové ploše 821 m2 s dispozičním řešením 1+kk až 3+kk, resp. 4+kk včetně dvou mezonetových řešení dispozice bytů. Na vlastním pozemku je počítáno s dostatečným počtem parkovacích míst. Předností nabídky je nejenom samotná investiční příležitost, zajímavá lokalita v Rokycanech, ale především skutečnost, že předmětem prodeje je současně s nemovitými věcmi i platné stavební povolení, které nabylo právní moci dne 8.5.2021. Lze tedy v podstatě okamžitě realizovat záměr výstavby.Nepřehlédnutelnou výhodou je i skutečnost, že současná budova je užívána jako aktivní ubytovna s atraktivním výnosem.Po dokončení projektu lze jednotlivé byty prodat nebo nemovitost pronajímat a dále čerpat dlouhodobý výnos z nájmů bytů a nebytových prostor.Mimořádnou předností tohoto projektu je jeho umístění v klidné okrajové části Rokycan. Obyvatelé tohoto objektu rozhodně ocení možnost využití dobrou dostupnost do centra města a zároveň být na dosah ruky k přírodě. Borecký rybník je jen pár kroků od domu. Pražská ulice je dnes již méně frekventovaná ulice než v minulosti. Budoucí byty orientované do zahrady pak disponují maximálním soukromím. Projekt bytového domu je urbanisticky včleněný do stávající struktury obce, využívá polohu a navzdory kompletní rekonstrukci zapadá do okolní zástavby. V docházkové vzdálenosti od domu je zastávka autobusu, nedaleko jsou obchody, lékař, sportoviště, škola, školka, pošta, restaurace atd.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
21221
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
677m2
Plocha pozemku
981m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Otte, MBA
Petr Otte, MBA
Zobrazit
kontakt
OTTE Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé