Sousedé
(1/25)
120 343 000 Kč
ID nemovitosti:203918
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:706 m2
Plocha pozemku:706 m2
Datum aktualizace:26. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte moderní bydlení pro svoji rodinu nebo investici v jedné z nejprestižnějších lokalit hlavního města?
Nabízíme k prodeji nově zrekonstruovaný činžovní dům o celkové výměře 706,30m2, kde pro Vás máme připraveny nádherné byty o dispozici 2+kk a 3+kk.
Velikosti jednotlivých bytů se pohybují od 46 m2 do 104 m2 a k většině náleží také vlastní parkovací místo v garáži.
Jedná se o 7 jednotek, které lze koupit dohromady a nebo jednotlivě.
Celkem 6 jednotek je dispozičně jako 3+kk, kde jsou vždy 2 koupelny, jedna se sprchovým koutem a toaletou, druhá potom s vanou, toaletou a bidetem.
Všechny byty spojuje to, že jsou provedeny ve vyšším standardu, tak jak si bydlení na této adrese zaslouží, mají velký obývací pokoj, vysoké stropy 2,9 m a dva útulné neprůchozí pokoje.
Dva byty jako dispozičně jako 2+kk, opět s velkým obývacím pokojem, koupelnou a ložnicí.
Ve videu přikládáme i pár vizualizací, které jsme si připravili, aby bylo vidět jak skvěle budou byty vypadat po nastěhování.
Hned vedle domu je gymnázium, mateřská škola a naproti najdeme kurty s umělým povrchem.
Lokalitu v které se dům nachází není třeba více představovat, protože jste 3 minuty od Staroměstského náměstí a vše potřebné je odsud doslova pár kroků.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
203918
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
706m2
Užitná plocha
706m2
Plocha pozemku
706m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Vítězslav Culka
Vítězslav Culka
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé