Sousedé
(1/25)
8 364 000 Kč
Poznámka k ceně: cena je konečná vč. všech poplatků a právního servisu
ID nemovitosti:0891
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:707 m2
Užitná plocha:707 m2
Plocha pozemku:707 m2
Datum aktualizace:15. března 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme výjimečnou nabídku prodeje podílové části velkého činžovního domu v osobním vlastnictví, v samotném centru města Plzně, podílu 14/50 - 28% vlastnictví celého domu. Jedná se o cihlový dům z roku 1889 a nachází se v centru města v ulici Palackého č.p. 32. Nedošlo k zásadní změně dispozic. Výměra dle katastrálního úřadu je 707m2. Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě jako je kanalizace, elektřina, plyn, městský vodovod. Nemovitost je rozdělena na sedm prostor, využívaných k bydlení. V přízemí jsou nebytové prostory, herna (215m2) a obchod se textilem (55m2). Oboje dlouhodobě a bez problémů pronajato. Po schodišti v samotném zázemí domu jsou byty. Bydlí tady zejména rodiny. Všechny byty a prostory mají svoje vlastní měřiče elektrické energie a plynu samostatně. Měřiče vody v jednotlivých prostorech jsou poměrově. Bytové jednotky jsou v původních stavech bez větších rekonstrukcí se základním vybavením a zařízením jako jsou kuchyňské linky atd. Vybrané foto inzerce. Dům je částečně podsklepený. Většina bytů má kombinované kotle. Před 25 lety byla provedená rekonstrukce střechy a fasády vnitro bloku domu. Vše je pronajato a jsou tady velice zajímavé měsíční výnosy a celkové roční. Částky a další podrobnosti k např. výnosům jsou na dotaz. Ceny pronajímaných prostor a bytů jsou dle cen obvyklých a většinový spoluvlastník se o vše stará. Dispozice pater a případné výkresy jsou opět na dotaz. Zašlu nabídkový list - podrobný popis k nemovitosti mimo inzerci a půdorysy na vyžádání. Minutu chůze od domu je páteřní síť všech tramvajových linek města Plzně i autobusů, veškerá občanská vybavenost je v bezprostřední blízkosti. Energetická náročnost není v současné době k dispozici, proto PENB - G, ale štítek bude při prodeji dodán. Jelikož je nemovitost bez omezení vlastnických práv, je možné financovat úvěrem nebo hypotékou, kdy financování Vám v případě zájmu pomůžeme zdarma vyřídit. Cena je konečná vč. právního servisu a veškerých poplatků spojených s prodejem nemovitosti. Vřele a jednoznačně doporučuji zejména díky lokalitě přímo v centru města a výborné dostupnosti k nejrůznějším službám a obchodům. K prodeji ihned, není časově omezeno!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynovéÚstřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
0891
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
707m2
Užitná plocha
707m2
Plocha pozemku
707m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Lukáš Mičola
Lukáš Mičola
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář DIRMAX

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé