Sousedé
12 800 000 Kč
ID nemovitosti:339557
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:429 m2
Užitná plocha:180 m2
Plocha pozemku:429 m2
Datum aktualizace:13. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Žižkova třída- prodej činžovního domu v centru města
K prodeji nabízíme kompletně zrekonstruovaný dům v centru města Písku, veškerá občanská vybavenost se nachází v bezprostřední docházkové vzdálenosti. V nabízeném domě jsou dvě bytové jednotky, jedna v přízemí o dispozici 3+1 (78m2) , druhá v prvním patře,ta je dispozičně 4+1(100m2) + balkon. Součástí domu je krásná, udržovaná zahrada se záhony, skleníkem a kůlnou na zahradnické nářadí, prostorem pro venkovní altán s posezením a nadzemní bazén, k dispozici je i vlastní studna k zalévání. Nemovitost je podsklepena a ve sklepních prostorách se nachází dílna a skladovací prostory. Obě bytové jednotky jsou vytápěny vlastními novými plynovými kotli, vodoměry i elektroměry jsou také ke kažkému bytu samostatné. Velká půda skýtá možnost další výstavby. Dům je po precizně provedené kompletní rekonstrukci jak venkovní tak vnitřní fasády, vnitřní zateplená, nachází se v II. památkové zóně, stejně tak jsou provedeny kompletní vnitřní rekonstrukce včetně kompletních rozvodů, vybavení kuchyně, koupelny kompletně nové, téměř nepoužité. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
339557
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
429m2
Užitná plocha
180m2
Plocha pozemku
429m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Aleš Baudis
Aleš Baudis
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Optimal

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé