Sousedé
(1/25)
Rezervace
16 400 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně advokátní úschovy kupní ceny
ID nemovitosti:0129
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:568 m2
Užitná plocha:1.500 m2
Plocha pozemku:568 m2
Datum aktualizace:29. dubna 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme většinový spoluvlastnický podíl o velikosti 51% na činžovním domě přímo v historickém centru města Plzně, ulice Solní (ve vzdálenosti 150 metrů od náměstí Republiky), vhodný jako investiční příležitost. Podsklepený dům o dvou traktech, čtyřech nadzemních podlažích, 8 bytech (2x 1+1, 5x 2+1, 1x 3+1), 7 nebytových prostorech a volné půdy byl v průběhu uplynulých let částečně rekonstruován. Přízemí předního traktu zaujímají dvoje nebytové prostory, každé s přímým vstupem z frekventované ulice, ve zbylých nadzemních podlaží jsou pak výhradně byty. Nebytové prostory pak s výjimkou dvou bytů v nejvyšším podlaží zaujímají celý zadní trakt. V zadním traktuje je navíc k dispozici osobní výtah. Vytápění jednotek je převážně ústřední, z části z plynových kotlů umístěných přímo v interiérech a z části z centrálního plynového kotle. Totéž dodávka teplé vody. Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě (elektro, plyn, voda, kanalizace). Většina bytů a nebytových prostor je v současné době pronajata, informace o výnosu z pronájmu jsou na vyžádání. Konečná cena včetně provize, kompletního právního servisu a advokátní úschovy kupní ceny činí 16.400.000 Kč. Z důvodu absence průkazu energetické náročnosti budovy je uvedena třída G. Pro bližší informace či domluvení prohlídky volejte na uvedený mobilní telefon.

Základní údaje

ID nemovitosti
0129
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
568m2
Užitná plocha
1500m2
Plocha pozemku
568m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Adéla Hoblíková
Adéla Hoblíková
Zobrazit
kontakt
Idea Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé