Sousedé
(1/19)
1 dům 1
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK
ID nemovitosti:264711
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:444 m2
Datum aktualizace:25. ledna 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzívní nabídka prodeje většinové části historického objektu v samotném centru města - pár kroků od Šaldova náměstí.Jedná se o pětipodlažní, podsklepený dům s bytovými jednotkami a nebytovými prostory k podnikání. Budova stojí na velmi prestižním místě, tzv. Zlatém kříži, na rohu ulic 5. května a Liliová, s průčelím směřujícím na Šaldovo náměstí. Tato velmi živá a frekventovaná lokalita s množstvím obchodů, patří bezesporu mezi obchodně nejzajímavější místa ve městě. Zároveň se však jedná zčásti o pěší zónu a díky tomu poskytuje místo i dostatek klidu pro příjemné bydlení, s komfortem veškeré občanské vybavenosti v bezprostředním okolí. Předmětem prodeje je celé přízemí budovy, kde je umístěn nebytový prostor s výlohami směřujícími do pěší zóny. V současné době je prostor využívaný jako obchod s textilem. Díky velmi vysokým stropům, vzniklo úpravou a rekonstrukcí mezipatro, takže se prostor stal zajímavějším a jeho plocha se významně zvětšila - nyní činí 218m2.Další součástí nabídky je celé 3. nadzemní podlaží, kde jsou umístěny dvě bytové jednotky o velikosti 3+1 a 2+kk celk. plocha 136m2. Vytápění je zajištěno vlastními plynovými kotly, jak v jednotlivých bytech, tak i v nebytových prostorech.Součástí nabídky je i podíl na společných částech objektu jako jsou sklepní a půdní prostory. V objektu jsou další 4 bytové jednotky, které je možno odkoupit. Budova, která je v současném stavu vhodná k rekonstrukci, však nabízí další možnosti, jak zvýšit její atraktivitu a tím i navýšit celkový výnos. Je připraven projektový návrh na úpravu a zvětšení nebytových prostor o 130m2 a vytvoření např. kavárny s vlastním vstupem, dále úprava půdních prostor na další bytovou jednotku, úprava části sklepních prostor pro další podnikání a konečně možnost vybudovat výtah. Celkově, díky svému umístění a možnostem dalších úprav, se jedná o objekt s vysokým potenciálem a rozhodně zajímavou investiční nabídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
264711
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
444m2
Poloha domu
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Pavel Černý
Pavel Černý
Zobrazit
kontakt
REALITY - BYTY Černý, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé