Sousedé
(1/25)
26 900 000 Kč
Poznámka k ceně: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
ID nemovitosti:3966
Užitná plocha:410 m2
Plocha pozemku:177 m2
Datum aktualizace:19. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní historický činžovní dům na jednom z nejprestižnějších míst v Plzni. Dům je na rohu ulic Malá a Rooseveltova, tedy cca 150m od náměstí Republiky.
V tomto cihlovém činžovním domě jsou 3 nadzemní podlaží, suterén a pěkný půdní prostor, který je vhodný pro výstavbu. V suterénu a 1.patře jsou obchodní prostory, rozdělené na 2 prodejny a to o výměře 100m2 a 103m2. Ve druhém a třetím patře jsou umístěny 4 bytové jednotky o velikostech 51m2, 53m2, 52m2 a 51m2. V prvním i druhém poschodí se nachází balkón.
Vytápění a ohřev vody je plynovým kotlem. Všechny jednotky mají vlastní měření energií a tyto jsou vždy přepsány na nájemníka.
Dům má dřevěná okna a aktuálně nevyžaduje žádnou nákladnou investici. Celý objekt je dlouhodobě plně pronajat a tedy obsazen solidními a platícími nájemníky, což z hlediska dlouhodobé investice generuje velmi zajímavý výnos. Neprobíhá zde žádný soudní spor.
Veškerá občanská vybavenost je v blízkosti objektu, stejně jako zastávka MHD. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
InternetPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
3966
Obytná plocha
207m2
Užitná plocha
410m2
Plocha pozemku
177m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Pavel Calta
Pavel Calta
Zobrazit
kontakt
FondRealit.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé