Sousedé
20 890 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně všech realitních a právních služeb
ID nemovitosti:320031
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:1.788 m2
Užitná plocha:1.600 m2
Plocha pozemku:1.788 m2
Datum aktualizace:3. února 2024
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi nemovitost v šumavském Zdíkově, do r. 2020 provozován hotel, vhodný i k přestavbě na apartmány či byty, na přestavbu už je vypracován i projekt.

Pokud by zájemce o koupi měl zájem jen o pokojovou část, lze objekt rozdělit a majitelé si ponechají restauraci s kuchyní. Investor by tak nemusel řešit restaurační část a uživatelé bytů či apartmánů měli komfortní možnost stravovat se přímo v objektu.

Kapacita hotelu s užitnou plochou 1600 m2 byla 56 lůžek + přistýlky ve 28 pokojích (některé pokoje jsou rodinné), 85 míst v restauraci a 35 míst na zastřešené terase. Součástí objektu je též kromě jiného salónek (konferenční místnost) pro 40 osob a herna.

Hotel, který prošel zásadní rekonstrukcí, disponuje nadstandardním zázemím, především co se týče kuchyně, která je zcela nová a jejíž vybavení je podle nejnovějších trendů. Hotel má též vlastní prádelnu.

Objekt je z 1/3 podsklepený, kromě skladovacích prostor jsou v suterénu prázdné prostory vhodné k dalšímu využití. Nad restaurační částí se nachází prostorná půda. Pro majitele byl k dispozici nově zrekonstruovaný byt 2+1 stranou hotelového provozu.

Zdíkov, obec s 1750 obyvateli, je naprosto ideálním výchozím místem pro poznávání Šumavy s výbornou dopravní dostupností, leží na trase mezi největšími šumavskými městy Vimperk – Sušice s odbočkou do centrální Šumavy, skiareál Zadov-Churáňov je vzdálený 6 km.

Hotel má strategickou polohu v centru obce jen 50 m od komunikace, objekt je dobře přístupný, ale zároveň s dostatkem klidu.

Pro více informací (včetně zaslání stavební dokumentace) k této zajímavé podnikatelské příležitosti mne neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
320031
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
1788m2
Užitná plocha
1600m2
Plocha pozemku
1788m2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Josef Rychtář
Josef Rychtář
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

© 2024 Sousedé