Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/24)
9 600 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Kupující hradí daň z nabytí., včetně provize
ID nemovitosti:41814
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:514 m2
Užitná plocha:514 m2
Plocha pozemku:234 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:9. července 2018
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Třípodlažní podsklepený gotický dům. Dům je nyní veden jako kanceláře, původní rekonstrukce byla na bytové jednotky a je jednoduchá možnost změnit zpět na bytový dům. Dům do L s dvorkem v ul. Za Kostelem č.p. 81 v Jindřichově Hradci ve středu města na klidném místě, naproti kostelu Nanebevzetí Pany Marie. Kompletní a velmi kvalitní rekonstrukce proběhla v roce 2007. Nová elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení, nová komínová tělesa, dveřní a okenní výplně za eurookna, do ulice jsou na straně fasády ještě dvoukřídlá okna. Nové omítky včetně fasády. Podlahy jsou betonové s kvalitní plovoucí podlahou, popř. dlažbou. Nová sociální zařízení, nová střecha.Podkroví je důkladně zatepleno s šesti vikýři a vstupem na terasu ze které je krásný výhled na kostel. Klempířské prvky jsou měděné.Topení a ohřev vody jsou plynovými kotli. Sklep je prostorný, možnost vybudování vinárny.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
41814
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
514m2
Užitná plocha
514m2
Plocha pozemku
234m2
Plocha terasy
27m2
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Roman Kasalý
Roman Kasalý
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde