Sousedé
(1/17)
1
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: dohodou, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:54317
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:520 m2
Plocha pozemku:508 m2
Datum aktualizace:1. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej činžovního domu v Plzni v Solní ulici. V podsklepeném domě jsou umístěny celkem 3 byty a 1 velký nebytový prostor v přízemí. Na půdě je možnost výstavby podkrovních bytů.V zadním traktu je dvůr a ještě další budova o zastavěné ploše 95 m2, kterou lze po rekonstrukci využít až ve třech podlažích, pro další bytové, či nebytové prostory.Všechny prostory mají samostatná měřidla a vlastní plynové kotle. Doporučujeme, jedná o zajímavou investiční nabídka s dalším potenciálem.Volné ihned.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
54317
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
520m2
Plocha pozemku
508m2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Marek Otava
Marek Otava
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář PLZEŇ

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé