Sousedé
(1/24)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:371204
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:443 m2
Užitná plocha:270 m2
Plocha pozemku:443 m2
Datum aktualizace:23. listopadu 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízím na prodej činžovní dům v centru Českých Budějovic, konkrétně na rohu Rudolfovské a Nádražní ulice.
Poloha domu je výhodná vzhledem k výborné dostupnosti ke všem potřebným službám a veřejné dopravě. Okolí je bohaté na obchody, restaurace a další vybavení, což přináší vysoký potenciál pro pronájem a zajištění stabilního výnosu.
Dům má v rámci města vynikající strategickou polohu a je vhodný jak pro bydlení, tak pro zbudování sídla firmy, která chce být vidět.
V domě se dvěma nadzemními patry s vysokými stropy a půdou, jehož rekonstrukce proběhla v 80-90 letech minulého století, se nachází pět bytových jednotek (přízemí: 1+1,1+1 a 2+1, 1.patro: 2+1 a 2+1, viz přiložené půdorysy).
Společnými prostory v domě jsou bývalá sociální zařízení na mezipatře domu, komora v přízemí, chodby, schodiště, půda a sklep pod polovinou domu.
Za domem je udržovaná zahrada o velikosti 230 m2 a dostatkem soukromí, obehnaná vysokou zdí. Půdní prostor domu je vhodný pro rekonstrukci na minimálně dvě další bytové jednotky. Parkování pro všechny, i případné budoucí, bytové jednotky v domě lze řešit na vlastním pozemku.
Štítová stěna domu slouží jako plocha pro umístění reklamy a poskytuje majiteli stabilní příjem.
V případě zájmu o prohlídku této perspektivní nemovitosti mě neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
371204
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
443m2
Užitná plocha
270m2
Plocha pozemku
443m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Kateřina Mrhalová
Kateřina Mrhalová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

© 2023 Sousedé