Sousedé
(1/25)
IMG_9772
3 190 000 Kč
ID nemovitosti:A665
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:38 m2
Plocha pozemku:718 m2
Datum vložení:8. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelů prodáváme krásnou rekreační chatu ( dřevěný srub typu Važec – postavená v roce 1965 ) s pozemkem v chatové oblasti v obci Popůvky u Brna. V blízkosti chatové oblasti je vodní nádrž Dolní rybník, skýtající možnosti ke koupání, rybaření a rekreaci. Nemovitost je umístěna u obce s veškerým občanským vybavením (obchody, benzinová pumpa, pošta atd.). Chata stojí na mírně se svažujícím pozemku s nádherným výhledem na okolní pole a lesy. Je jihozápadně orientovaná, umístěná do vzrostlé zahradní vegetace. Pozemek je oplocen. Do chaty je zavedena třífázová elektřina.Dvoupatrová chata má dispozici 2+kk. Hlavním vstupem ze spodní kryté terasy se dostanete do spodního patra, kde je umístěn pokoj s kuchyňským koutem a krbem. Z této místnosti vedou dřevěné schody do podkrovní ložnice. Ta je vybavena chatařským nábytkem poskytuje prostor pro samostatné spaní až 4 osob. Velkým benefitem je světlost celého prostoru a výhled do zeleně.Celkové rozměry obytného prostoru jsou:1) Spodní místnost s kk a krbem: 3,9 x 3,2 m2) Podkrovní místnost: 5,2 x 3,2 mCelková plocha pozemku: 693 m2Vyzděné suché WC je umístěno z vnější strany chaty se samostatným vstupem. Na střeše WC je umístěna nádrž ve tvaru letecké nádrže na dešťovou vodu pro venkovní sprchu.Chata je celopodsklepená. Sklep je chladný a prostorný, se vstupem přímo ze zahrady. Vybaven policovým skladovacím prostorem pro zahradní stroje a náčiní a také místem pro kutily.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
A665
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
38m2
Plocha pozemku
718m2
Počet míst na parkovišti
2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Tamara Hanáková
Tamara Hanáková
Zobrazit
kontakt
AC Real, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé