Sousedé
(1/16)
DJI_0363
1 600 000 Kč
ID nemovitosti:A664
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:43 m2
Plocha pozemku:336 m2
Datum aktualizace:26. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele prodáváme rekreační chatu s pozemkem v chatové oblasti v blízkosti města Ivančice na okraji obory Moravský Krumlov. Chatovou osadou protéká řeka Rokytná, která skýtá možnosti ke koupání a odpočinku. Celému místu vévodí tichá a klidná atmosféra. Okolí chaty je pečlivě udržované.Chata stojí na pozemku patřící majiteli a její součástí je zahrada v dlouhodobém pronájmu od města Ivančice. Je jižně orientovaná, umístěná do vzrostlé lesní vegetace v okolí. Výhodou je kompletní oplocení pozemku s vjezdovou bránou. Před chatou je jedno parkovací místo. Další je za bránou hned vedle chaty. V blízkosti chaty je studánka s pitnou zdravou vodou. Na pozemku je studna s čerpadlem. Dvoupatrová chata má dispozici 2kk. Hlavním vstupem ze spodní kryté terasy se dostanete do spodního patra, kde je umístěn obývací pokoj s menší kuchyní, jídelnou a krbem. Z této místnosti vedou dřevěné schody do podkrovní ložnice. Ta je vybavena chatařským nábytkem poskytuje prostor pro spaní až 4 osob. Benefitem je i další menší a krytá terasa s nádherným výhledem do okolí. Součástí chaty je oddělená místnost s venkovním vstupem, kde je umístěno suché WC. Vstup na WC je možné dobudovat i z kuchyně.Chata je podsklepená. Sklep je chladný a prostorný a je vybavený policovým skladovacím systém. Má samostatný vstup ze zahrady.Do chaty je zavedena elektřina. Momentální zálohové platby jsou nastaveny na 380,- Kč / měsíčně.Popelnice jsou umístěny hned při vjezdu do chatové oblasti, odpadky tedy nemusíte vyvážet nijak daleko. Poplatek za svoz odpadu činí 700,- Kč / ročně.Zahrada je v dlouhodobém pronájmu od města Ivančice s ročním nájemným 363,- Kč.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
A664
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
43m2
Plocha pozemku
336m2
Počet míst na parkovišti
2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Tamara Hanáková
Tamara Hanáková
Zobrazit
kontakt
AC Real, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé