Sousedé
(1/11)
390 000 Kč
Poplatky:
4160.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena je včetně provize a právního servisu., včetně provize RK
ID nemovitosti:820447
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:17 m2
Datum vložení:29. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej chaty s přenecháním nájmu pozemku o celkové ploše 535 m2 v obci Děčín, v zahradní kolonii Pod Chlumem. Pozemek je možné odkoupit do osobního vlastnictví. Na zahradě se nachází dřevěná, částečně podsklepená chata s lokálním vytápěním. Elektřina je přivedena ze sousední chaty s odpočtovým měřidlem. Lze zřídit i vlastní přívod. Voda je sezónní jak pitná, tak užitková. Užitková voda je rozvedena po zahradě na zalévání, pitná voda je k načerpání cca 100m od zahrady. Dále jsou na pozemku ovocné stromy (jabloně 3x, švestka 3x, broskve 2x, ořech s ojedinělými jádry zbarvenými do červena). Zahrada má dva vstupy. Parkování na vymezeném parkovišti ze spodní části zahrady. Pro domluvení prohlídky volejte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
PramenVeřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
ID nemovitosti
820447
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
17m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Marcela Vopařilová
Marcela Vopařilová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé