Sousedé
(1/25)
3 990 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., bez provize RK
ID nemovitosti:820360
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:78 m2
Datum aktualizace:13. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej celoročně obyvatelné chaty ve Svitávce. Chata je umístěna v jižním svahu na pozemku o ploše 655m2. Chata je po rekonstrukci, zastavěná plocha je 58 m2, obytná plocha chaty činí 78m2. V rámci rekonstrukce bylo provedeno zateplení, oprava a rekonstrukce střechy, klempířské práce a výměna oken. V interiéru je nová skladba podlah, omítka, nové rozvody elektřiny a obložení. Proběhla změna dispozic, byla vybudována nová kuchyně a prostorná koupelna s toaletou. V patře chaty je umístěna pracovna s balkonem, ložnice s druhým balkonem, který je orientovaný na jih a druhý pokoj. Vytápění je řešeno krbem na dřevo. Je zde však příprava na elektrokotel nebo kotel na tuhá paliva, v obytných místnostech jsou již rozvedeny radiátory.
Pokud hledáte klidné místo a vlastní nemovitost místo bytu, tak tato chata je určena právě pro Vás.
Pro sjednání si termínu prohlídky a více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
DřevěnáJináZděnáKamenná
Vytápění podrobnosti
Radiátory
ID nemovitosti
820360
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
78m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Anita Musilová
Anita Musilová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé