Sousedé
(1/10)
1 600 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:816527
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:16 m2
Datum aktualizace:26. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte krásné a klidné místo k odpočinku v Teplicích? Pak právě Vám nabízíme chatu s krásnou zahradou na velmi příjemném a slunném místě s výhledem na Krušné hory, Komáří vížku a do zalesněného okolí. Zděná chata o užitné ploše 16 m2 a zahrada s výměrou 332 m2 jsou v osobním vlastnictví, k užívání je také další plocha 151 m2 St. poz .fondu. Na zahradu je zavedena užitková voda, pitnou vodu najdete v zahrádkářské kolonii s možností zavedení na vlastní pozemek. Chata je napojena na elektřinu 220 (230) a 380 (400) V je k dispozici na patě pozemku. Vytápění je lokální. U chaty je sklep, sklad, posezení na balkoně, terasa s krbem a chemické WC. Na zahradě jsou udržované květinové a zeleninové záhony, pevná plocha pro bazén a skleník pro pěstování zeleniny. Všechny tyto prostory můžete využít jak k odpočinku a relaxaci, tak i k činorodému pěstování zeleniny i na další hobby. Na rodinný výlet po okolí se můžete projít na nedaleké dětské hřiště U opiček, nebo využít blízkou louky a lesy.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
816527
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
16m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jitka Kasalová
Jitka Kasalová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé