Sousedé
(1/20)
846 800 Kč
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:816064
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:23 m2
Datum aktualizace:2. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dřevěnou chatu o zastavěné ploše 23 m? se zahradou o celkové ploše 546 m?. Nemovitost se nachází na velmi klidném místě téměř na samotě v blízkosti lesa v obci Pavlovsko. Pozemek mírně svažitý celý oplocen, osázen vzrostlými stromy a okrasnými keříky, součástí je také studna, dále dvě vedlejší stavby, které slouží jako dílna, případně prostor pro zahradní náčiní apod. Rozvod elektřiny po chatě a vedlejších stavbách zajištěn, k výrobě elektrické energie je nutné napojit centrálu, případně zbudovat elektrický sloupek a napojit chatu na standardní elektrický proud. Vnitřní prostor může být vytápěn kuchyňskými kamínky na dřevo. Příjezd možný autem až k chatě. Poloha nemovitosti nabízí možnost zahradničení, houbaření i relaxace. Nedaleko cca 50-100 m se nachází dvě studánky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
Vlastní zdroj
Zdroj vody
Studna kopaná
Typ konstrukce
DřevěnáJiná
WC
Suchý
ID nemovitosti
816064
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
23m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Eva Sadovská
Eva Sadovská
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé