Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:815513
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:134 m2
Datum aktualizace:14. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji luxusní chatu k celoročnímu užívání s rodinným wellness v malebné horské obci Horní Bečva v okrese Vsetín. Obec leží v chráněné krajinné oblasti Moravskoslezské Beskydy asi 13 km od Rožnova pod Radhoštěm. Kapacitně ja tato chata disponována pro 10 osob a novému majiteli může sloužit jak k osobnímu užívání tak ke komerčním pronájmům. Součástí prodeje je také rezervační systém včetně webových stránek a vybavení chaty s designovým krbem a veškerým nábytkem vyhotoveným na míru. Dále je také k dispozici wellness s vířivou vanou, saunou a prostornou odpočívárnou se sociálním zařízením. V blízkosti chaty se nachází vodní nádrž Horní Bečva pro letní koupání. V zimních měsících je v okolí několik moderních Ski areálů.

Základní údaje

ID nemovitosti
815513
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
134m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Tomáš Rybka
Tomáš Rybka
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé