Sousedé
(1/23)
2 200 000 Kč
Poznámka k ceně: , bez provize RK
ID nemovitosti:815330
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:347 m2
Datum aktualizace:29. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej rekreační chaty v obci Kunětice. Pozemek o rozloze 347 m2 poskytuje dostatek soukromí a výhled na Kunětickou Horu. Chata je dřevěná, se zděnými základy. Dispozice: uzavřená veranda, obytná místnost, kuchyň, jídelna, koupelna a WC (chemické). K chatě přísluší kůlny. Chata je postavena ve středu pozemku, který je tak rozdělen na užitkovou a okrasnou zahradu s bazénem, studnou a venkovním posezením. Vzhledem k místu kde se chata nachází, je vhodná pro rybáře a všechny, kteří preferují klidné prostředí. S financováním Vám rádi pomůžeme. Více informací u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Studna vrtaná
Typ konstrukce
DřevěnáJiná
ID nemovitosti
815330
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
347m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Ivana Frková
Ivana Frková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé