Sousedé
(1/25)
2 099 999 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., bez provize RK
ID nemovitosti:814661
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:64 m2
Datum aktualizace:25. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej samostatně stojící chaty na vlastním pozemku o užitné ploše 64,9 m2. Nemovitost se nachází ve velmi žádané lokalitě obce Zbečno. Chata je od řeky Berounky vzdálena necelých 200 metrů. Obrovskou výhodou nabízené nemovitosti je nový vrt, který zajišťuje zdroj vody. Odpady svedeny do jímky. Více informací u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
NezpevněnýZpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Studna vrtaná
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
JináZděnáKamenná
WC
Suchý
ID nemovitosti
814661
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
64m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Václav Albl
Václav Albl
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé