Sousedé
(1/13)
995 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:814306
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:296 m2
Datum aktualizace:27. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej dřevěné chaty, rok výstavby 1953, v původním stavu, vhodná k rekonstrukci, podlahová plocha 40 m2 na vlastním pozemku o celkové ploše 296 m2 v obci Vlastějovice, nedaleko řeky Sázavy. Ideální místo k rekreaci, vhodné nejen pro vodáky, rybáře a houbaře. Elektřina zavedena do chaty, vytápění řešeno krbem. Dobrá dostupnost na dálnici D1. Výhodné financování zajistíme. Čas prohlídky si rezervujte u makléře. Více informací v realitní kanceláři.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
NezpevněnýZpevněný
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
WC
Suchý
ID nemovitosti
814306
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
296m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Iveta Bianka Jehličková
Iveta Bianka Jehličková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé