Sousedé
(1/18)
999 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize RK a kompletního právního servisu. , 750.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:813826
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:70 m2
Datum aktualizace:29. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Na samém kraji Českého krasu, nedaleko lomu Amerika a obce Mořina, nabízíme zachovalou chatu, která je z obou stran obklopená lesy. Dispozice 2+1 s plochou 38 m?, sklepem, pozemkem 70 m? a terasou o velikosti 27 m? vám zaručí víkendový relax, či letní rodinnou dovolenou. Díky svému položení jde na terasu a do chaty sluníčko již od rána. Louka před chatou a okolí chaty se užívá bezplatně. Elektřina zde zavedená není, současný majitel využíval přenosný (ostrovní), solární systém a benzínovou elektrocentrálu, která je součástí prodeje. Vedle chaty je vrtaná studna, ze které se pumpou čerpá užitková voda. Chata nemá koupelnu, ale při troše šikovnosti si zde nový majitel může vybudovat venkovní sprchu se solárním ohřevem vody za pár tisíc korun. Mezi největší benefity zde můžeme zařadit polosamotu, okolní lomy, přírodu, lesy Karlštejnské vrchoviny a řeku Berounku. Skvělá je i dostupnost do okolních měst. Praha 14 km, Beroun 14 km, Kladno 25 km. Pouhý telefonát vás dělí od vaší nové chaty.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
Vlastní zdroj
Zdroj vody
Studna vrtaná
Typ konstrukce
DřevěnáKamenná
WC
Suchý
ID nemovitosti
813826
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
70m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Stanislav Vácha
Stanislav Vácha
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé