Sousedé
(1/6)
1 400 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:813639
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:22 m2
Datum aktualizace:26. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rekreační chatu s pozemkem u Svitavského rybníku. Dispozice: vstup přes uzavřenou verandu, jedna hlavní místnost s menší kuchyňskou linkou a sklep, na pozemku se nachází menší kůlna. Na chatě je zavedena elektřina, vodovod na pozemku nezaveden, musel by se řešit vrtem. Pozemek okolo chaty je porostlý převážně ovocnými stromy. Celá chata by se dala přestavět do podoby menšího domku s pergolou a molem. Mezi prodávaným pozemkem a rybníkem je část pozemku, která je ve vlastnictví církve. Tento pozemek je v bezúplatném využívání. Jde o velice zajímavé místo s potencionálem. Pro více informací a domluvení termínu prohlídky kontaktujte makléře. S financováním a přepisem energií Vám můžeme pomoci v naší RK.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
813639
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
22m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Stanislav Telec
Stanislav Telec
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé