Sousedé
(1/10)
5 990 000 Kč
Poznámka k ceně: info u RK. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 2000.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:813264
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:61 m2
Datum aktualizace:18. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme vám pozemek v obci Zdiby kousek vedle Prahy.
Pozemek má rozlohu 432 m2
Na pozemku se nachází chata, která je volně využitelná. Lze vystavět podzemní podlaží, přízemí a podkroví s výškou 6,5m.
Vodovodní řád by měl být zaveden na přelomu roku.
Možnost zastavěnosti je 15 % což je 65m2. Ve třech podlažích, tedy až 195m2.
Dispozice chaty je 2kk. Při vstupu se nachází předsíň ze které se dále dostanete do obývacího pokoje společně s ložnicí. Dále je zde kuchyň s veškerým vybavením, koupelna s WC a další místnost pro jakékoliv využití.
Jedná se o skvělou lokalitu na bydlení se skvělou dopravní dostupností do centra Prahy, v blízkosti krásné Drahaňské údolí , cyklostezka podél Vltavy z Klecánek až do Troji, okolí plné zeleně a absolutního klidu, v obci Zdiby veškerá občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost do centra Prahy.
V případě zájmu neváhejte kontaktovat realitního makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
NezpevněnýZpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
813264
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
61m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Dominik Škarda
Dominik Škarda
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé