Sousedé
(1/19)
3 192 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 1000.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:813171
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:43 m2
Datum aktualizace:7. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji rekreační chatu v nádherném a klidném prostředí Mukařova, v těsné blízkosti lesa. Chata stojí na vlastním oploceném pozemku o celkové ploše 402 m?. Chata je jednopodlažní, s prosklenou celodřevěnou verandou, kterou se dostanete do obytné části. Do chaty je zavedena elektřina, vodu je nutné dotáhnout ze studny. Topení je na tuhá paliva. Na zahradě jsou nádrže na dešťovou vodu, vzrostlé ovocné stromy a kůlna. Kanalizace zde není, bude nutná jímka. Nemovitost je v původním stavu. Možno zbourat a postavit rekreační bydlení do 120 m? s maximální výškou střechy 7 m. V Mukařově je veškerá občanská vybavenost, výborné dopravní spojení do Prahy. Okolní lesy plné turistických stezek jsou skvělé místo pro aktivní odpočinek, houbaření i cyklistiku. Pro více informací mě kontaktujte.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Studna kopaná
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
DřevěnáZděná
ID nemovitosti
813171
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
43m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Lada Urbanová
Lada Urbanová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé